Predajca nových vozidiel, Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Ponúkaný plat (brutto): 920,- EUR / mesiac + odmeňovací systém podľa predaných vozidiel
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Zistiť požiadavky klienta a jeho potrieb
  • Doporučiť správny model podľa potreby klienta
  • Určiť správnu cenu vozidla vzhľadom k výbave a akciám
  • Spísať s klientom objednávku
  • Zabezpečiť dodanie vozidla podľa požiadavky klienta
  • Zabezpečiť leasingovú spoločnosť, poisťovňu
  • Pripraviť potrebné doklady k odovzdaniu vozidla
  • Oboznámiť klienta s vozidlom
  • Získavať nových zákazníkov
  • Zabezpečovať vstupnú kontrolu nových vozidiel
  • Zabezpečovať reklamácie nezhodných dodávok
  • Spolupracuje pri príprave nových vozidiel s vedúcim servisu
  • Ponúkne možnosť vykonania predvádzacej jazdy
  • Objednávať doplnky podľa požiadaviek zákazníkov
  • Neustála starostlivosť o existujúcich zákazníkov

Iné výhody

  • práca v stabilnej, prosperujúcej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • možnosť profesijného rastu
  • zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
  • socialne výhody
  • absolvovanie odborných školení
  • stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa

Znalosti

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Fakturácia - základy

Vodičský preukaz:

  • skupina B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Hľadáme dynamickú a ambicióznu osobu s obchodným duchom , ochotnú učiť sa nové veci, ktorá bude súčasťou predajného tímu u najväčšieho predajcu nových vozidiel na Slovensku.

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou na adresu: alexandra.klimentova@finalcd.sk. Kontaktovať budeme len uchádzačov najlepšie spĺňajúcich požadované kritériá. Žiadame uchádzačov, ktorí nespĺňajú naše požiadavky , aby nám životopisy NEZASIELALI.

XXXX

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD získala aj prestížny titul Superbrands, už tretí rok po sebe. Medzi Superbrands spoločnosti sme sa zaradili v rokoch 2021, 2022 a aj 2023. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017
FINAL-CD
Superbrands Slovakia 2023Superbrands
2023
Superbrands Slovakia 2022Superbrands
2022
Superbrands Slovakia 2021Superbrands
2021

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

xxs
xs
s
m
l
xl